Çiftlikbank’ın Sahibi Ödemeleri Bitcoin ile Yapacakmış

ciftlikbank kurucusu mehmet aydinÇiftlikbank’ın CEO’su Mehmet Aydın, geçtiğimiz günlerde bir ses kaydı yayınladı. Sanal hayvan satarak üyelerden para toplayan Çiftlikbank’ın sahibi hapse girmemek için Uruguay’a kaçmıştı. Mağdur ettiği binlerce üyeye Uruguay’dan seslenen Aydın ödemeleri Bitcoin ile yapacağını duyurdu.

Yüksek kar vaadiyle kurduğu Sanal hayvan çiftliğini terk ederek Uruguay’a kaçan Mehmet Aydın, mağdur ettiği Çiftlik Bank üyelerine ses kaydı gönderdi. Aydın, ‘hapse girmek yerine Uruguay’a gittiğini’ açıklayarak mağdurlara ‘geçmiş olsun’ dedi.

“ÖDEMELER BİTCOİN İLE”

Çiftlik Bank CEO’su, eldeki hayvanların satılarak mağdurlara ödeme yapılacağını, kalan kişilere de ‘Bitcoin’le ödeme yapacağını’ öne sürdü.

T24 haber sitesinin haberine göre, Mehmet Aydın hazırladığı 8 dakikalık ses kaydının önemli bir bölümünde hayat hikayesini anlatırken, videonun girişini ise medyayı suçlayarak yaptı.

‘Biz size Bakanlık banka hesabımızı kapattı ya da aylık limitimizi kapattı diye bir şey söylemedik. Şu anda basında çıkan haberler yüzünden tüm bankalar bizimle çalışmayı kesti. Kıbrıs’ta şu anda hiçbir banka bizimle çalışmıyor. Papara’ya da para atamıyoruz. Para atamadığımız için de Papara’daki mevcut parayla idare etmeye çalışıyoruz. Mevcut paramız da normal çekimlerle, her gün yapılan çekimlerle fazla gitmeyeceği için şu anda aylık olarak çekimlere devam edebilecek herkes. Kimse panik yapmasın.’

Yorumunuzu Yapın "Çiftlikbank’ın Sahibi Ödemeleri Bitcoin ile Yapacakmış"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien