Copa do Brasil’in Yeni Sponsoru Bodog Oldu

brezilya kupası ve sponsoru bodogUluslararası online bahis sitesi Bodog, yedi rakamlı bir anlaşmayla Copa do Brasil’in yeni sponsoru olduğunu duyurdu. Bodog, bu anlaşmayla birlikte Güney Amerika’daki ilk anlaşmasını imzaladı.

Copa do Brasil, Brezilya’nın en prestijli turnuvalarından biri. Format olarak İngiltere FA Cup’a benzeyen bu turnuvada Brezilya’nın en önemli kulüpleri boy gösteriyor. Bu anlaşmayla birlikte artık kupanın resmi sponsoru Bodog oldu. Anlaşmanın Brezilya futboluna da katkı sağlaması bekleniyor.

Bu tip anlaşmalar ve yeni yayın anlaşması son dönemde Brezilya’nın ihraç eden ülke olmasını biraz daha önlemiş durumda. Artık kulüpler yüksek miktarlı bonservisler ve astronomik maaşlar verebiliyor. Bodog ve benzeri şirketlerin piyasaya girmesi, kupanın da değer kazanması anlamına geliyor.

Bodog, geçtiğimiz yıllarda Arsenal, West Bromwich Albion gibi kulüplerle sponsorluk anlaşması imzalamıştı. Son olarak İskoçya Birinci Lig ekiplerinden Ayr United’ın forma sponsoru olmuşlardı. Copa do Brasil ile imzaladıkları anlaşma, ada dışına ilk kez çıktıkları anlaşma oldu.

Sergi Campos, anlaşmayı Brezilya futbolu açısından değerlendirdi. “Copa do Brasil’in yeni sponsoru olarak Bodog’u görmek sevindirici. Bunun diğer uluslararası şirketlere de kapı açacağını tahmin ediyoruz. Bodog ile çalışacak olmaktan heyecan duyuyoruz.”

Bodog yöneticilerinden Ed Pownall da yeni anlaşma ile ilgili açıklamalarda bulundu. “Brezilya pazarının sektör için olduğunu biliyoruz. Bu anlaşmayla markamızın sıçrama yapacağına inanıyoruz. Brezilya’yı tanımak için Copa do Brasil’in harika bir araç olduğunu düşünüyoruz.”

Yorumunuzu Yapın "Copa do Brasil’in Yeni Sponsoru Bodog Oldu"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien