Gecekondu Görünümlü Son Sistem Kumarhane Görenleri Şaşırttı

Gecekondu Görünümlü Son Sistem Kumarhane Görenleri ŞaşırttıAnkara Yenimahalle’de yıkım ekipleri polisler tarafından kumarhane olarak kullanıldığı tespit edilen yapıları teker teker yıktı. Dışarıdan bakılınca gecekondu görünümlü yapıların içerisinde her türlü son donanım sistemlerin olması ve özel tasarımlı bir mekan yaratılması görenleri hayrete düşürdü.

İhlas Haber Ajansı’nın geçtiği habere göre, Yenimahalle Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü, daha önce Yenimahalle İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından Yakacık Mahallesi’nde tespit edilen ve yıkım kararı verilen 2 ayrı kumarhaneyi yerle bir etti.

Kaçak yapı içerisinde kurulan kumarhanelerin özel bir mekan şeklinde tasarlanması, görenleri şaşırttı.

DUVARLARA KAMERALAR VE PROJEKSİYON CİHAZLARI YERLEŞTİRİLMİŞ

Baskın yapılan ilk kumarhanede günler öncesinden mekanı boşaltması için uyarılmasına rağmen mekanı boşaltmayan kumarhane sahibinin, duvarların içine yerleştirdiği kameralar ve projeksiyon sistemleri dikkat çekti.

Gecekonduyu andıran kumarhane içerisinde, işletme sahibinin ayrı bir bölme oluşturarak kendisine tahsilat için de özel bir ofis yaptığı görüldü. Kumarhanede içeriyi ve dışarıyı gözlemleyebilmek amacıyla güvenlik kameralarının da bulunduğu tespit edildi.

“HABERİM YOK” DEDİ KENDİNİ SAVUNDU

İşletme sahibi kumar oynattığı iddialarını kabul etmezken, şahsın aynı bahçe içerisinde bulunan diğer yapıda da ailesiyle birlikte yaşadığı tespit edildi. Evi ile aynı bahçede yer alan kumarhaneyi kendisinin işletmediğini söyleyen C.A., “Ben bu evi kiraya vermiştim, burada oyun oynatıldığından haberim yoktu” diyerek kendini savundu.

Yasal işlemlerin ardından boşaltılan kumarhane belediye ekiplerince, çevreye zarar vermeden yıkıldı. Daha sonra diğer kumarhanenin yıkımı için yola koyulan ekipler, içi daha önceden boşaltılmış yapının yıkımını da tamamladı.

Yorumunuzu Yapın "Gecekondu Görünümlü Son Sistem Kumarhane Görenleri Şaşırttı"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien