Kocası Kumar Oynayan Kibariye Tüm Servetini Kaybetti

Kibariye kumarda her şeyini kaybettiÜnlü şarkıcı Kibariye’ye kumar şoku. Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık tüm servetini kumar masasında mı kaybetti? Çift borçları yüzünden büyük sıkıntıda. Ali Küçükbalçık’ın, eşi Kibariye’nin adını kullanarak kazandığı güvenle çeşitli firmalara karşılıksız çek verdiği iddia edildi.

Sözcü Gazetesi’nin haberine göre, sevilen şarkıcı Kibariye 1999 yılında evlendiği kocası Ali Küçükbalçık yüzünden büyük sıkıntıda. Eşinin kumar harcamaları çifti borç batağına sürükledi.

Ayrıca Ali Küçükbalçık’ın, eşinin adını kullanarak şirketlere karşılıksız çek verdiği iddia ediliyor.

SATIN ALDIĞI LÜKS ARACA HACİZ KONDU

Maaş ve tazminatlarını isteyen çalışanlarına Küçükbalçık’ın tehdit içerikli mesajlar attığı ve çalışanların savcılığa giderek şikayetçi olduğu öğrenildi. İddia edildiğine göre, bankalara yaklaşık 10 milyon TL borcu olan Ali Küçükbalçık, satın aldığı lüks aracın borcunu ödemediği için otomobile haciz memurları tarafından el konuldu.

Magazin gündeminde bomba etkisi yaratan haber ise Küçükbalçık’ın Lübnan uyruklu bir kadınla yasak aşk yaşadığı ve kadın arkadaşıyla Kıbrıs’ta yer alan kumarhanelerde kumar oynayarak servetini kumar masasında kaybettiği iddiasıydı.

Ali Küçükbalçık’ın bir başka olayı ise, 6 Ağustos 2014 tarihinde Yunan adası Mikonos’ta yaşandı. O dönemde Yunanistan’a giderek bir hafta tatil yapan Ali Küçükbalçık, yanında sarışın bir kadınla kumar oynadığı sırada aynı yerde tatil yapan Türk bir turist tarafından görüntülenmişti.

Yorumunuzu Yapın "Kocası Kumar Oynayan Kibariye Tüm Servetini Kaybetti"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien