Ladbrokes İskoçya Ligi ile Yaptığı Anlaşmayı Uzattı

Ladbrokes İskoçya Ligi ile Yaptığı Anlaşmayı Uzattıİngiltere merkezli bahis sitelerinden Ladbrokes, İskoçya Profesyonel Futbol Ligi ile olan anlaşmasını iki yıl uzattı. Böylece 2020 yılı sonuna kadar Ladbrokes, İskoçya futboluna katkı veren önemli markalardan biri olmaya devam edecek.

Sponsorluk anlaşması 2019/20 sezonu sonuna kadar devam edecek. 2015 yılında başlayan ortaklık böylece toplamda 5 sezon sürmüş olacak.

2018/19 sezonunda Ladbrokes, sorumlu kumar konusunda çalışmalar yapacağını da duyurdu. İskoçya Profesyonel Futbol Ligi ile birlikte hareket edeceklerini belirten şirket, bu sayede daha bilinçli kumar oynanacağını umut ediyor. Bu alanda reklam çalışmaları da yapacak olan şirket, bu çalışmalarının sonuç vermesini bekliyor.

İskoçya Profesyonel Futbol Ligi CEO’su Neil Doncaster, yeni anlaşma ile ilgili açıklamalarda bulundu. “Ladbrokes ile olan anlaşmayı iki yıl daha uzattığımız için çok mutluyuz. 2015 yılında harika bir otaklığa başlamıştık. Bu ortaklığın 2020 yılına kadar gelişerek devam edeceğini umut ediyoruz. İskoçya futbolu olarak sorumluluklarımızın farkındayız. Ladbrokes ile birlikte sorumlu kumar noktasında çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. “

Ladbrokes Coral Group CEO’su Jim Mullen da anlaşmayı uzattıkları için mutlu olduklarını belirtti. “İskoçya Profesyonel Futbol Ligi ile olan anlaşmayı uzattığımız için mutluyuz. Sponsorluğa başladığımız ilk günlerdeki tutku ile yola devam edeceğiz. Bunların yanında kumarın bir eğlence aracı olarak görülmesi için çalışmalar yapacağız. Sponsor olarak rolümüzü ciddiye alıyoruz. Kulüplerle birlikte çalışarak sorumlu kumar noktasında önemli adımlar atacağız.”

Yorumunuzu Yapın "Ladbrokes İskoçya Ligi ile Yaptığı Anlaşmayı Uzattı"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien