Magical Vegas Ipswich Town’un Yeni Sponsoru Oldu

Magical Vegas Ipswich Town’un Yeni Sponsoru Olduİngiltere Championship kulüplerinden Ipswich Town, Londra borsasında halka açık bir şekilde işlem göre Stride Gaming ile bir anlaşma imzaladı. Anlaşmayla birlikte Stride Gaming’in bir yan ürünü olan Magical Vegas, Ipswich Town’un yeni sponsoru olacak.

2020/21 sezonuna kadar sürecek olan anlaşma ile birlikte Ipswich Town her yıl 2 Milyon Pound kazanacak. Magical Vegas logoları da anlaşma sonuna kadar Ipswich Town’un iç saha formalarındaki yerini alacak. Çocuk formalarında ise yasa gereği Magical Vegas markası yer almayacak. Böylece Marcus Evans Group’un yerini alacak olan Magical Vegas, 10 yıllık anlaşmanın da sona ermesi sağlayacak. Yaklaşık 10 yıldır Ipswich Town’un forma sponsoru Marcus Evans Group’tu.

Kulüp yöneticilerinden Ian Milne yeni anlaşma ile ilgili açıklamalarda bulundu. “Marcus Evans Group 10 yıldır kulübümüzün forma sponsoruydu. İngiltere’deki hizmetlerini geliştirmek için önemli adımlar attılar ve 10 yıllık süreçte bu anlaşmadan memnun kaldılar. Anlaşma bitiminde bizler de önümüzdeki seçeneklere göz attık. Bu seçenekler arasında en dikkat çekeni Magical Vegas’tı. Bu anlaşmayı imzaladığımız için çok mutluyuz. Bence çok iyi bir ortak olacaklar.”

Ipswich Town satış direktörü Rosie Richardson da benzer açıklamalar yaptı. “2017/18 sezonunun başlamasından bu yana bu sponsorluk anlaşması üzerinde çalışıyoruz ve bu çalışmaların meyve vermesinden oldukça memnunuz. Magical Vegas heyecan verici bir marka ve onları Ipswich Town forma sponsoru olarak görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Yorumunuzu Yapın "Magical Vegas Ipswich Town’un Yeni Sponsoru Oldu"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien