Paris Hilton’un Babası Malikanesini Bitcoin İle Satıyor

Paris Hilton’un Babası Malikanesini Bitcoin İle SatıyorAmerikalı TV yıldızı Paris Hilton’un babası ve Hilton & Hyland‘ın Genel Başkanı Richard “Rick” Hilton, 38 milyon dolarlık Palazzetto malikanesini kripto para mezatı ile satıyor. Roma’da yer alan ve 16. yüzyıla ait olan malikanede 11 yatak odası ile 15 banyo, spa merkezleri, sinema ve spor salonları gibi ayrıntılar yer alıyor.

Koinbülteni’nin haberine göre, açık arttırmaya katılan bir şanslı alıcı, halk arasında Palazzo Albertoni Spinola olarak da bilinen Palazzo Grande ile de bağlantılı olan malikaneye sahip olacak. Malikanenin sahipleri malikanede yaşayacak birilerini bulmak için Hilton & Hyland’ın yardımını talep etmiş.

Hilton, uluslararası emlak kripto platformu Propy ile ortaklaşa bir şekilde açık arttırmayı düzenliyor. Açık arttırma 27 Haziran tarihinde başlatılıp 28 Haziran tarihinde sonlandırılacak. İnsanlar Propy üzerinde bir hesap oluşturduktan sonra isterlerse ABD doları veya kripto para formlarını doldurup açık arttırmaya dahil olabilecekler.

Geçtiğimiz yıllar içerisinde bir çok insan emlak sektörü işlemleri için kripto para ödemesi kabul etmeye başladı. Şubat ayında Dubai içerisinde yer alan Aston Plaza & Residences da Bitcoin sahiplerine 50 apartman dairesi satmıştı. Geçen sene ise 49 yaşındaki bir kripto savunucusu 80.000 Avroluk mülkünü satışa koymuş ve Bitcoin fiyatı düşüş yaşasa bile anlaşmayı gerçekleştireceğini belirtmişti.

Yorumunuzu Yapın "Paris Hilton’un Babası Malikanesini Bitcoin İle Satıyor"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien