Poker Efsanesi Negreanu İki Yıldır Zararda Olduğunu Açıkladı

Daniel NegreanuProfesyonel poker oyuncusu Daniel Negreanu, geçmişte birçok turnuvada mutlu sona ulaşmıştı. Ancak son iki yıl Kanadalı poker oyuncusu için iyi geçmiyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla Negreanu, son iki yılı zararda geçirdiğini belirtti.

Daniel Negreanu, poker ile ilgilenen herkesin tanıdığı ve bu oyuna damga vuran önemli bir figürdür. Geçmişte büyük başarılara imza atan Negreanu, geçtiğimiz günlerde blog sayfasında 2016 ve 2017 yıllarında zararda olduğunu açıkladı. 2017 yılında toplam 86.000 Dolar zarara uğradığını belirten Negreanu, bu yıl 9 final masası görmüş ama mutlu sona ulaşamamıştı.

Negreanu masada geçen süreyi baz alarak saatte yaklaşık $144 kaybettiğini belirtti. 2016 yılında da benzer kayıplar yaşadığını belirten Negreanu, bu yılki kaybını yaklaşık $300.000 olarak açıkladı.

PokerStars ile bir anlaşması bulunan Negreanu, bu kaybettiği paranın PokerStars’ın olmadığını ve artık çoğu müsabakaya kendi parasıyla katıldığını belirtti.

Negreanu’nun bu iki yılda yaşadığı kayıpları çok ciddiye almamak gerekiyor. Bir poker efsanesi olan Kanadalının bu zamana kadar kazandığı toplam miktar 35 Milyon Dolar’ın üzerinde. En yüksek kazancı ise 8.5 Milyon Dolar. Tüm zamanların pokerden en çok kazanan Kanadalı oyuncusu olan Negreanu, poker dünyasının en popüler isimlerinden biri. 2018 yılında bu kayıpların üstesinden gelmesi ve tekrar artıya geçmesi bekleniyor. Daniel Negreanu ile ilgili daha fazla bilgi için KidPoker belgeselini izleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yapın "Poker Efsanesi Negreanu İki Yıldır Zararda Olduğunu Açıkladı"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien