Poker Ustası Daniel Negreanu’dan $90’a Online Poker Dersi

Poker Ustası Daniel Negreanu $90’a Online Poker Dersi VeriyorDünyanın en iyilerinden oluşan bir eğitim programı oluşturan MasterClass, poker eğitimi için Daniel Negreanu ile anlaştı. 6 kez WSOP şampiyonluğu bulunan Negreanu, derslerine 90 Dolar karşılığında MasterClass’dan erişim sağlayabilirsiniz. Diğer sınıflara erişim ise yıllık 180 Dolar.

Kanadalı Daniel Negreaunu, dünyanın en etkileyici poker oyuncularının başında geliyor. Yüksek miktarlı turnuvalarda gösterdiği başarı ile dikkat çeken Negreanu’nun toplam poker kazancı 40 Milyon Dolar’ın üzerinde. 6 WSOP şampiyonluğuna ek olarak 2 WPT şampiyonluğu bulunan Negreanu’nun bu başarısının sırrının rakip okumadaki becerisi olduğu belirtiliyor. Negreanu’nu bu poker başarısını artık MasterClass’da paylaşacak.

MasterClass’daki dersleri ile ilgili açıklamalar yapan Negreanu, 20 yıllık deneyimini insanlarla paylaşacak olmaktan heyecan duyduğunu belirtti.

Derslerde İnsan Davranışlarının Anlaşılmasına Odaklanılıyor

Daniel Negreanu, MasterClass’da verdiği derslerde orta ve ileri seviye poker oyuncularının turnuva stratejilerine ve insan davranışlarının anlaşılması üzerine odaklanıyor. Masayı okuma yolları, blöf yaparken dikkat edilmesi gerekenler ve daha birçok poker konusu MasterClass’ta Negreanu derslerinde poker tutkunlarını bekliyor.

MasterClass CEO’su David Rogier, Negreanu’nun MasterClass kadrosuna katılmasından dolayı heyecan duyduklarını dile getirdi. Negreanu’nun eşsiz bir poker oyuncusu olduğunu belirten Rogier, öğrencilerin Negreanu’nun stratejilerine ulaşacak olmasının mutluluk verici olduğunu sözlerine ekledi.

Alanının Uzmanları MasterClass’ta

MasterClass, sadece poker oyunları üzerine ders veren bir kuruluş değil. Stephen Curry’nin basketbol üzerine verdiği dersler, Helen Mirren’in aktörlük dersleri, Martin Scorsese’ın yönetmenlik dersleri ve daha niceleri MasterClass kullanıcılarıyla buluşuyor.

Yorumunuzu Yapın "Poker Ustası Daniel Negreanu’dan $90’a Online Poker Dersi"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien