Unibet Yüksek Limitli Poker Masalarını Kaldırdı

Unibet poker masasıDünyanın en önemli bahis sitelerinden Unibet, poker oyunları için kritik bir karar verdi. Şirket, €800 şeklindeki yüksek limitli masalarını kaldırdı ve en yüksek limiti €400 olarak belirledi.

Unibet, geçtiğimiz yılın başlarında poker oyunları ile ilgili bir karar almış ve en yüksek poker masasının €400 olacağını açıklamıştı. Daha sonra Mart 2017’de bu karardan vazgeçerek bu limiti €800’ya çıkarmışlardı. Ocak 2018’e kadar devam eden yüksek limitli masalar yeni yılın ilk günlerinde tekrar €400’ya geri döndü. €800’luk yüksek limitli masaları kendi felsefeleri dışında olarak yorumlayan şirket, önümüzdeki aylar için açık kapı bıraktı.

Unibet’in yüksek limitli poker masalarını kaldırmasını şirketten David Pomroy açıkladı. “Yüksek limitli poker masaları eğlence için oyunlarını oynayan poker oyuncularının hızlı bir şekilde paralarını kaybetmesine sebep oluyordu. Bu yüzden bu limitleri değiştirme kararı aldık. Gelecekte tekrar yüksek limitli masaları aktif etmeyi planlıyoruz. Bu değişim bizlerin uzun vadedeki hedeflerini değiştirmedi. Yine online oyunculara en iyi ürünleri sunmayı hedefliyoruz.”

Daha hızlı kaybeden ve eğlence için poker oynayan kişiler poker siteleri için sanılanın aksine bir derttir. Unibet’in de bu kararı birçok otorite tarafından anlayışla karşılandı. Bununla birlikte oyuncuların elinden yüksek kazanç sağlama imkanının alınması ise eleştirilere sebep oldu.

Bu karardan memnun olmayacak kişi ise Unibet marka elçisi olan Espen Uhlen Jørstad. Son günlerde Twitter hesabından yüksek kazançlarını paylaşan Espen Uhlen Jørstad 2017’nin son günlerini oldukça kazançlı geçirmişti.

Yorumunuzu Yapın "Unibet Yüksek Limitli Poker Masalarını Kaldırdı"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien