Video: Dan Bilzerian’ın 7-2 ile Rest Dediği Poker Eli

Video: Dan Bilzerian’ın 7-2 ile Rest Dediği Poker EliSosyal medya fenomeni olarak görülen Dan Bilzerian, bu ayın başlarında Los Angeles’ta 100 Milyon Dolarlık malikanede bir parti verdi. Geçtiğimiz hafta ise Las Vegas’ta bir kumarhanede poker oynarken görüntülenen Bilzerian, oynadığı enteresan el ile dikkat çekti.

Sıra dışı bir karakter olarak bilinen Dan Bilzerian, geçtiğimiz hafta Las Vegas’ta yine bir poker masasında görüntülendi. Elinde 7 ile 2 tutan Dan Bilzerian, pek de görülmeyen bir şekilde all-in dedi. Masadaki rakibi ise poker vlogcusu Brad Owen’dı. Owen da 7-5 ile Dan Bilzerian’ın bu hamlesini gördü. Açılan kartlar sonunda kazanan Brad Owen oldu. Bu kaybın ardından birkaç el daha kayıp yaşayan Bilzerian, daha sonrasında Sofia Bevarly ile poker odasını terk etti.

Bilzerian Yüksek Miktarlı Oyunlar Oynamayı Seviyor

Las Vegas’ta nispeten daha düşük miktarlı bahisler oynayan Bilzerian, geçtiğimiz sene 100 Milyon Dolar’ın üzerinde oyun oynadı. Hatta bir keresinde masada 18 Milyon Dolar olduğu belirtildi. Önümüzdeki haftalarda da Bilzerian’ın yine poker dünyasında ses getirecek hamlelere imza atacağı tahmin ediliyor.

Poker oyunlarıyla ve Instagram’da paylaştığı fotoğraflarla dikkat çeken Bilzerian’ın Las Vegas’ta oynadığı son oyun, Brad Owen tarafından internete taşındı. Sık sık poker videoları paylaşan Owen’ın vlogunda Bilzerian’ın oynadığı ellerin derlemesi bulunuyor. Aşağıdaki videodan Bilzerian’ın oynadığı ellerden birkaçına ulaşabilirsiniz.

Yorumunuzu Yapın "Video: Dan Bilzerian’ın 7-2 ile Rest Dediği Poker Eli"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien