XTip Rot-Weiss Essen ile Yaptığı Anlaşmayı Uzattı

XTip Rot-Weiss Essen ile Yaptığı Anlaşmayı UzattıGauselmann Group’un bir ürünü olan XTip, Almanya Dördüncü Liginde oynayan Rot-Weiss Essen ile yaptığı anlaşmayı uzattı. XTip, 1 yıl daha Rot-Weiss Essen’in ana sponsoru olarak devam edecek.

2016 yılında birçok anlaşma imzalayan XTip, bu anlaşmalarda bazılarını uzatma kararı aldı. İlk olarak 2016 yılında Rot-Weiss Essen’in sponsoru olan site, 2017 yılında kulübün resmi forma sponsoru olmuştu. 2017/18 sezonunda sona eren anlaşma, bir yıl daha uzatıldı.

2018/19 sezonunda da devam edecek olan anlaşmayla birlikte XTip, Rot-Weiss Essen taraftarlarına özel içerikler sunacak. Geçtiğimiz yıl Lukas Podolski’nin marka elçisi olduğu XTip, böylece yeni sezon için ilk anlaşmasını imzalamış oldu.

”XTip Güçlü Bir Ortak Olduğunu Kanıtladı”

Almanya Dördüncü Ligi kulüplerinden Rot-Weiss Essen ile anlaşma imzalayan XTip’ten yeni anlaşmayla ilgili açıklama Mathias Dahms’tan geldi. Kulüple ortak hareket edebildiklerini belirten Dahms, anlaşmayı şu şekilde yorumladı:

“Heyecan, tutku ve duygu hem Rot-Weiss Essen’de hem de XTip’te bolca var. Gauselmann Group’un bir yan işletmesi olarak gelenek ve devamlılık bizler için çok önemli. Bu yüzden kulübün ortağı olarak devam etmeye karar verdik. Anlaşmaya devam etmek için sabırsızlanıyoruz.”

Rot-Weiss Essen’den ise yeni anlaşmayla ilgili kulüp CEO’su Marcus Uhlig açıklamalar yaptı:

“Bu önemli ortaklığın devam etmesi son yıllardaki başarılı ilişkimizi doğruluyor. XTip, güçlü bir ortak olduğunu kanıtladı. Yeni sezona XTip ile girecek olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Yorumunuzu Yapın "XTip Rot-Weiss Essen ile Yaptığı Anlaşmayı Uzattı"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien